Firma Stolarska STOLBET
ul. Harcerska 9a
83-200 Starogard Gdański
tel./fax +48 58 562 90 97
tel. kom. 601 621 849

gb@stolbet.pl


MEBLE BIUROWE

przykłady rozwiązań | biurka | realizacje


Nasza firma produkuje wysokiej jakości meble biurowe i pracownicze, zestawy gabinetowe, stanowiska komputerowe, kompleksowe wyposażenie sal konferencyjnych, archiwów, pomieszczeń socjalnych oraz recepcji. Priorytem jest dla nas jakość, estetyka i ergonomia. Dla każdego klienta meble wykonane są według indywidualnego projektu, który przygotowany jest ze szczególnym uwzględnieniem optymalnego zagospodarowania przestrzeni i uzyskania możliwie najlepszej funkcjonalności wyposażanych miejsc pracy. Produkowane przez Stolbet meble biurowe są dostosowane pod każym w zględem do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Są to meble biurowe ”szyte na miarę”.

Od projektu do realizacji

Przygotowane przez nas projekty aranżacji i wizualizacje pomieszczeń pozwolą Państwu ocenić estetykę i funkcjonalność naszych mebli przed dokonaniem zakupu. Uwzględniamy wszelkie uwagi, specjalne wymagania i indywidualne przyzwyczajenia użytkowników aby zapewnić jak największą funkcjonalność i wygodę.

 


kliknij aby powiększyć
 

Solidna konstrukcja, elganckie wzornictwo

Proste i eleganckie wzornictwo służy przede wszystkim stworzeniu przyjaznego miejsca pracy. Sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne i doskonałe materiały gwarantują trwałość i niezawodność naszych mebli biurowych. Specjalne wzmocnienia zapewniają stabilność i wygodę użytkowania.